ru ua

І.Рибаков: Рішення про приєднання фракції "Реформи заради майбутнього" до парламентської більшості буде прийнято на наступному тижні

Рішення про приєднання фракції "Реформи заради майбутнього" до парламентської більшості буде прийнято на наступному тижні. Про це під час презентації фракції "Реформи заради майбутнього" заявив її голова Ігор Рибаков, передає кореспондент РБК-Україна.
При цьому він зазначив, що на сьогодні питання приєднання до парламентської більшості не обговорювалось з керівниками парламентських фракцій, які входять до складу більшості.
"На наступному тижні відбудеться засідання фракції, під час якого буде обговорюватися питання щодо входження нашої фракції до парламентської більшості. Наразі ніякого рішення щодо цього питання не прийнято", - відмітив І.Рибаков.
При цьому він зазначив, що фракція "Реформи заради майбутнього" підтримуватиме реформи Президента України Віктора Януковича.
"Наша фракція виступає за виконання жорстких антикорупційних законів та за проведення в Україні земельної реформи...наша фракція також підтримає задуману пенсійну реформу ...Президент и ВР України мають бути впевнені, що ми готові до системних реформ", - заявив І.Рибаков.