ua ru

У Харківській ОДА виключили введення комендантської години через воєнний стан

У Харківській ОДА виключили введення комендантської години через воєнний стан Фото: Харківська ОДА (facebook.com/KharkivRegionalStateAdministration)

У мерії Харкова відзначили, що ведення воєнного стану не вплине на роботу комунальних служб

Радник голови Харківської облдержадміністрації з правових питань Сергій Стороженко заявив, що комендантська година в Харкові через воєнний стан вводитися не буде. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на місцеве видання SQ.

Брифінг на тему введення військового положення

Опубліковано Pavel Fedosenko Вівторок, 27 листопад 2018 р.

Крім того, повідомляється, що за словами першого заступника мера Харкова Ігоря Терехова, введення воєнного стану не вплине на роботу комунальних служб, підприємств і фінансових установ Харкова.

"Місто продовжує функціонувати в штатному режимі. Всі банки, обмінні пункти і фінансові установи, а також підрозділи Пенсійного фонду працюють стабільно, і всі соціальні виплати будуть здійснюватися в повному обсязі", - повідомив Терехов, зазначивши, що місто в повному обсязі забезпечено продуктами харчування і перебоїв з їх поставками немає.

Крім того, повідомляється, що в штатному режимі продовжують працювати Міжнародний аеропорт "Харків", Південний вокзал та міські автостанції.

Зазначимо, Харківська область - одна з 10 областей, в яких згідно з указом президента України вводиться воєнний стан з 14:00 26 листопада терміном на 30 днів. На даний момент введення воєнного стану підтримав парламент і після підписання документа главою ВРУ та президентом документ буде опублікований в "Голосі України", після цього він відразу ж вступить в силу. Очікується, що закон набуде чинності завтра, 28 листопада.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у зв'язку з введенням воєнного стану, Україна вводить додаткові заходи щодо забезпечення охорони і оборони об'єктів інфраструктури.

Також повідомлялося, що підприємства "Укроборонпрому" працюватимуть в особливому режимі в зв'язку з введенням воєнного стану в Україні.