ru ua

ДСНС вилучила понад 3 тис. вибухонебезпечних предметів при розмінуванні у Калинівці

ДСНС вилучила понад 3 тис. вибухонебезпечних предметів при розмінуванні у Калинівці Фото: автомобіль служби з розмінування (dsns.gov.ua)

Нині вже обстежено на наявність вибухонебезпечних предметів 30 тис. 131 га території

Українські рятувальники вилучили понад 3 тис. вибухонебезпечних предметів при розмінуванні в Калинівці Вінницької області після вибухів на арсеналі. Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"Станом на 7:00 28 жовтня 2017 року відкритих осередків горіння та вибухів боєприпасів на території складу не спостерігається. Зведеним піротехнічним загоном ДСНС України (48 осіб та 18 одиниць техніки) проводиться очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів в 1 кілометровій зоні навколо арсеналу", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією рятувальників, нині вже обстежено на наявність вибухонебезпечних предметів 30 тис. 131 га території, виявлено та вилучено 3 тис. 14 вибухонебезпечних предметів.

Наголошується, що всього з початку виконання робіт отримано та виконано 479 заявок від населення щодо виявлення вибухонебезпечних предметів.

За даними ДСНС, до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено 2 пожежні танки, 2 інженерні машини розгородження та 1 БАТ-2 Міноборони. Всього ж до ліквідації надзвичайної ситуації залучено 759 осіб та 155 одиниць техніки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські сапери виявили та вилучили 2 912 вибухонебезпечних предметів навколо військового складу боєприпасів у Калинівці Вінницької області.