ru ua

Гройсман пропонує ввести страхування від онкозахворювань

Гройсман пропонує ввести страхування від онкозахворювань Фото: Володимир Гройсман (РБК-Україна)

Державне страхування від онкозахворювань можуть ввести з 2020 року

В Україні до 2020 року необхідно запровадити механізм страхування від онкологічних захворювань. Про це на засіданні Кабміну заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, Гройсман зазначив, що Національна служба здоров'я могла б реалізувати механізм страхування українців від онкологічних захворювань.

"Я вважаю, що, принаймні, з 2020 року потрібно запровадити механізм гарантування людині, якщо не дай Бог сталося, отримати необхідне фінансування на лікування. Можливо, через механізми страхування, державного страхування. Застрахувати кожного громадянина в зоні ризику від онкологічних захворювань", - підкреслив прем'єр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні з 1 липня 2019 року розширять державне регулювання цін на основні ліки з Національного переліку.

Зазначимо, раніше також повідомлялося, що щороку близько 140 тисячам українців ставлять діагноз "рак". У той же час близько мільйона пацієнтів на сьогодні знаходяться на стадії ремісії після успішного лікування.