Group DF одержала 49% акцій "Запорізького титано-магнієвого комбінату"

Група компаній Group DF Дмитра Фірташа і Фонд державного майна України завершили процес створення товариства з обмеженою відповідальністю "Запорізький титано-магнієвий комбінат".

Група компаній Group DF Дмитра Фірташа і Фонд державного майна України завершили процес створення товариства з обмеженою відповідальністю "Запорізький титано-магнієвий комбінат". Про це повідомляє прес-служба Group DF.

Створенню ТОВ "ЗТМК" передували повторна оцінка вартості цілісного майнового комплексу Державного підприємства "Запорізький титано-магнієвий комбінат" (ДП "ЗТМК"), яка була проведена влітку 2013 р. і становила 749,164 млн грн, а також перепідписання угоди між ФДМУ та компанією "Толексис Трейдінг Лімітед", яким регулюється порядок створення ТОВ "ЗТМК".

Відповідно до цієї угоди, ФДМУ внесе цілісний майновий комплекс ДП "ЗТМК" до статутного капіталу ТОВ "ЗТМК" і отримає 51%-у частку у статутному капіталі товариства. Компанія "Толексис Трейдінг Лімітед", обрана ФДМУ у якості переможця конкурсу з відбору недержавних учасників ТОВ "ЗТМК", внесе передбачені угодою 110 млн дол., які будуть спрямовані на реалізацію інвестиційних проектів на підприємстві, і отримає частку у 49% у статутному капіталі товариства. Раніше компанія "Толексис Трейдінг Лімітед" отримала від Антимонопольного комітету України всі необхідні дозволи.

"Запорізький титаномагнієвий комбінат" є єдиним в Україні і Європі виробником губчастого титану. При проектній потужності 20 тис. тонн, підприємство зараз випускає не більше 10 тис. тонн титанової губки на рік. Це пов'язано з морально і фізично застарілим виробництвом, а також з високою часткою вартості електроенергії в собівартості продукції, що досягає 40%.

Нагадаємо, в середині жовтня комісія Верховної Ради з питань приватизації запропонувала скасувати рішення конкурсу щодо "Запорізького титано-магнієвого комбінату".

Напередодні в листопаді стало відомо, що Group DF готує документацію з консолідації облгазів для АМКУ.

Як відомо, Group DF збирається інвестувати до 2,5 млрд дол. у титанову галузь до 2021 р.

Group DF - диверсифікована міжнародна група компаній, що належить бізнесменові Дмитру Фірташу, яка здійснює свою діяльність у ряді країн Європи і Азії. Основними напрямками діяльності групи є азотний, титановий, газовий і банківський бізнес. Інші сфери діяльності групи на даний час включають агробізнес, медійний бізнес, виробництво кальцинованої соди, розвиток енергетичної інфраструктури та нерухомість.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся