Грищенко наголошує на важливості проведення виборів до ВР за високими демократичними стандартами

НовиниПолітика    30.03.2012 - 23:32

Міністр закордонних справ (МЗС) України Костянтин Грищенко вважає, що проведення парламентських виборів за високими демократичними стандартами є першочерговим завданням України. Про це заявив міністр закордонних справ (МЗС) України Костянтин Грищенко в ефірі програми "Шустер Live".

"Україна вже неодноразово показувала, що ми можемо проводити вибори, які відповідають самим високим демократичним стандартам. Я хотів би наголосити, що вибори Президента України пройшли якраз у відповідності до цих самих високих стандартів, і це визнано групами міжнародних спостерігачів, які тоді били присутні і спостерігали за виборами. Я виходжу з того, що саме такий підхід відповідає інтересам усіх політичних сил, і саме це буде забезпечено спільними зусиллями як влади так і громадян України, тому що ... ми мусимо провести це (вибори) так, як належить. Від цього залежить не тільки, як це вплине на наші відносини з ЄС, а й те, якою ми станемо державою.... Тому - так, я вважаю, що проведення парламентських виборів за самими високими європейськими та міжнародними стандартами є першочерговим завданням України", - сказав Грищенко.

Нагадаємо, Україна і Євросоюз сьогодні в Брюсселі парафували угоду про асоціацію (УА) та ЗВТ. Доля підписання УА залежить, від того, як пройдуть вибори до ВР України, і чи будуть до них допущені ув'язнені екс-посадовці Юлія Тимошенко та Юрій Луценко.

Також раніше сьогодні повідомлялося, що в інтерв'ю Deutsche Welle голова парламентського комітету у справах ЄС Гунтер Кріхбаум заявив, що Бундестаг не ратифікує угоду з Україною. Крім того, відповідаючи на питання відносно можливості підписання угоди про асоціацію на наступному саміті Україна-ЄС у листопаді, в разі проведення демократичних виборів, голова парламентського комітету у справах ЄС сказав: "Проведення виборів у відповідності до демократичних засад - в інтересах самої України. Це має робитися не на догоду Європейському союзу. Можливо, парламенти деяких країн ЄС вже незабаром ратифікують угоду з Україною. Німецький Бундестаг, безперечно, не належатиме до їхнього числа".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top