ua en ru

ГПУ затримала на хабарі старших слідчих ДФС

ГПУ затримала на хабарі старших слідчих ДФС Фото: ГПУ

Наразі вирішується питання обрання запобіжного заходу затриманим

Старших слідчих в особливо важливих справах Міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби України (ДФС) затримано на одержанні хабара. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ГПУ.

Так, повідомляється, що Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно з управлінням процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України та спецпідрозділом Головного управління власної безпеки Державної фіскальної служби України в порядку ст. 208 КПК України під час отримання неправомірної вигоди на гарячому затримано двох старших слідчих в особливо важливих справах Міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби України - Центрального офісу з обслуговування великих платників.

"Встановлено, що вказані посадовці правоохоронного органу вимагали та одержали від представника одного з суб'єктів господарювання неправомірну вигоду у сумі 230 тис. грн за невчинення передбачених законом заходів з притягнення службових осіб цього суб'єкта до кримінальної відповідальності, тобто вчинили кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 КК України", - йдеться у повідомленні.

На даний час проводяться невідкладні слідчі та процесуальні дії, вирішується питання обрання запобіжного заходу затриманим.

Нагадаємо, Дарницький районний суд Києва вчора, 3 листопада, засудив до 10 років позбавлення волі колишнього генерал-лейтенанта Держприкордонслужби Олега Лантвойта за отримання хабара розміром майже 350 тис. грн.