ua en ru

У ГПУ розповіли, чому Інтерпол відмовляє Україні в розшуку екс-чиновників

У ГПУ розповіли, чому Інтерпол відмовляє Україні в розшуку екс-чиновників Фото: Сергій Горбатюк (РБК-Україна)

РФ відмовила у видачі причетного до злочинів на Євромайдані екс-заступника командира "Беркута" Дмитра Садовника, тому що він отримав російське громадянство

Інтерпол відмовляє у розшуку колишніх українських чиновників і правоохоронців, тому що вважає події Євромайдану в Україні політичними. Про це розповів начальник департаменту спецрозслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк, передає "Крим.Реалії".

"За усіма підозрюваними, які так чи так пов'язані з владою, відмовляють у оголошенні в міжнародний розшук", - повідомив він.

Горбатюк також розповів, що ГПУ отримала від Росії офіційну відмову у видачі причетного до злочинів на Євромайдані екс-заступника командира роти "Беркута" Дмитра Садовника, тому що він отримав громадянство Росії.

"Російська Федерація дала відповідь, що він є громадянином (Росії, - ред.), йому надано громадянство та відмовлено у його видачі. Громадянство надано в грудні 2014 року", - заявив Горбатюк.

Він додав, що, за оперативною інформацією, Садовник перебуває у Криму, але офіційного підтвердження цьому немає.

Нагадаємо, за даними ГПУ, більшість колишніх співробітників "Беркута", які підозрюються у вбивствах активістів Євромайдану в 2014 році, переховуються на території Росії.