ru ua

Google представила Nexus 7 і новий Android 4.3

Компанія Google представила на презентації нове покоління планшетів Nexus 7 і нову версію мобільної операційної системи Android 4.3, на якій і працюватиме новий планшет.

Компанія Google представила на презентації нове покоління планшетів Nexus 7 і нову версію мобільної операційної системи Android 4.3, на якій і працюватиме новий планшет. Про це повідомляє телеканал "Росія 24".

Головними відмінностями від попередньої версії стало зменшення габаритів: планшет став на 2 мм тонше і на 50 грам легше. Рамка навколо дисплея стала майже на 3 мм тонше з кожного боку.

Читайте також: Google і "Вконтакті" отримали попередження від Держслужби по захисту персональних даних

У нового планшету такий же розмір екрану, як і у попередника - 7 дюймів, проте розрішення дисплея виросло та складає 1920 на 1080 точок. На кожен дюйм екрану припадає 323 крапки. За словами віце-президента Google Хьюго Баррі, Nexus 7 володіє найвищим розрішенням дисплея серед 7-дюймових планшетів.

Google представила Nexus 7 і новий Android 4.3

Google представила Nexus 7 і новий Android 4.3

Друге покоління планшета Nexus 7 оснастили 4-ядерним процесором Snapdragon S4 Pro з частотою 1,5 ГГц, 2 Гб оперативної пам'яті, 5-мегапіксельною основною і 1,2-мегапіксельною фронтальною камерами, двома стереодинаміками.

Ємкості акумулятора планшета вистачить на 9 годин відтворення HD-відео і 10 годин веб-браузингу. Апарат підтримує NFC, Bluetooth 4.0, бездротову зарядку. Але найцікавіше - пристрій виходить з Android 4.3 "на борту".

Планшет з 16 гігабайтами внутрішньої пам'яті коштуватиме в США 230 дол., тоді як 32-гігабайтну модель оцінили в 270 дол.

Читайте також: Google запустила для ПК голосовий пошук українською мовою

Перший планшет Nexus 7 вийшов у липні 2012 р. Він є спільною розробкою Google і Asus. Компанія відзначила, що пристрій виявився дуже популярним у покупців: на його частку припало 10% від всіх продажів планшетів на Android.

Що стосується апдейта Android 4.3, то нововведення нової версії орієнтовані в основному на розробників. Для звичайних користувачів нового мало. Одній з головних новинок 4.3 стала підтримка нового стандарту Bluetooth Low Energy, який є частиною специфікацій Bluetooth 4.0. Протокол дозволяє менше витрачати енергію при підключенні "ношених" пристроїв на зразок "розумного" годинника або окулярів.

Ще одним нововведенням Android 4.3 є підтримка жорстко розмежованих призначених для користувача профілів, що дозволяє використовувати один і той же смартфон декількома різними власниками. Більш того, у ОС з'явилися профілі з різним рівнем повноважень, що дозволяє, наприклад, батькам обмежити можливості використання смартфону дитиною.