ru ua

Google запустила для ПК голосовий пошук українською мовою

Голосовий пошук Google для персональних комп'ютерів у браузері Chrome сьогодні, 23 липня, став доступний українською мовою.Про це повідомляє компанія "Google Україна" у своєму офіційному блозі.

Голосовий пошук Google для персональних комп'ютерів у браузері Chrome сьогодні, 23 липня, став доступний українською мовою.
Про це повідомляє компанія "Google Україна" у своєму офіційному блозі.

Читайте також: Google і "ВКонтакте" отримали попередження від Держслужби із захисту персональних даних

Тепер при відкритті сторінки пошуку Google в полі пошуку відображається мікрофон. Щоб почати роботу з голосовим пошуком Google у браузері Chrome, потрібно натиснути на зображення мікрофона і сказати вголос те, що хочете знайти. При цьому потрібно дозволити пошуку Google використовувати мікрофон комп'ютера користувача.

Як повідомлялося, від 2 липня голосовий пошук Google українською мовою став доступний для мобільних пристроїв на базі Android. Крім того, голосовий пошук доступний для мобільних карт Google і навігації. Найближчим часом голосовий пошук Google також стане доступним для iPhone.

Google запустила для ПК голосовий пошук українською мовою

У цілому, голосовий пошук Google доступний на мобільних пристроях і комп'ютерах вже для 140 млн осіб, що спілкуються 48 мовами в 50 країнах світу.

Читайте також: Google, Apple і Facebook хочуть розкривати дані про запити розвідки

Заснована в 1998 р. компанія Google є однією із провідних веб-компаній у світі, зокрема, володіє відомим однойменним пошуковиком. Штаб-квартира корпорації Google знаходиться у Кремнієвій долині у США, представництва компанії розташовані в Північній Америці, Європі та Азії. У 2012 р. дохід Google склав 50,17 млрд дол., чистий прибуток - 10,74 млрд дол. В Україні працює представництво компанії "Google Україна".

Зазначимо, що чистий прибуток Google у II кварталі 2013 р. виріс на 13,7% і склав 3,23 млрд дол.