ua en ru

Гонтарєва, Аваков та Наливайченко пройшли люстраційну перевірку

Гонтарєва, Аваков та Наливайченко пройшли люстраційну перевірку

Голова Національного банку Україна Валерія Гонтарєва, міністр внутрішній справ Арсен Аваков, голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко та ряд інших чиновників пройшли люстраціну перевірку. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Верховної Ради України.

"За результатами перевірки встановлено, що до Гонтаревой А.Б. не застосовуються заборони визначені частиною 3 та 4 статті 1 закону України про "Про очищення влади", - йдеться у документі, який оприлюднений на порталі.

Також, згідно з документами, перевірку пройшли міністр внутрішній справ Арсен Аваков, голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко, міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, міністр юстиції України Павло Петренко та голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко.

Разом з тим, висновків перевірки ще очікують віце-прем'єр-міністр України Валерій Вощевський, віце-прем'єр-міністр України - міністр культури України В'ячеслав Кириленко, віце-прем'єр-міністр України - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко, міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус, міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин, міністр закордонних справ України Павло Клімкін, міністр інформаційної політики України Юрій Стець, міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, міністр оборони України Степан Полторак, міністр освіти і науки України Сергій Квіт, міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі, міністр соціальної політики України Павло Розенко, міністр фінансів України Наталія Яресько.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк також пройшов люстраціну перевірку.

Нагадаємо,в Україні 16 жовтня 2014 р., набув чинності закон № 1682-VII "Про очищення влади"(про люстрацію).