Голова "Укроборонпрому" розповів, як вдалося замінити російські компоненти озброєння

Голова "Укроборонпрому" розповів, як вдалося замінити російські компоненти озброєння
Фото: "Укроборонпрому" вдалося замінити російські компоненти озброєння

"Укроборонпром" підключив до програми імпортозаміщення підприємства по всій країні

Якщо на початку військового конфлікту на Донбасі 55% компонентів для виготовлення українського озброєння вироблялося в Україні, 10% закуповувалося на Заході, а 35% - у Росії, то вже у другій половині 2014 року було повністю припинено співпрацю з РФ, 70% становили українські компоненти, а 30% - західні. Про це розповів генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов, передає "Високий замок"

За словами Романова, "Укроборонпром" у 2016 році підключив до програми імпортозаміщення підприємства всіх форм власності по всій країні. На сьогоднішній день це вже 368 заводів.

Так, одним з показових прикладів імпортозаміщення є виробництво літака Ан-178. Якщо в 2015 році 48% деталей для нього вироблялося в Україні, 41% - в Росії, а 11% - в інших країнах, то вже у 2016-му 78% почало вироблятися в Україні, а 22% - в інших країнах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в концерні "Укроборонпром" заявили, що ряд світових компаній хоче посилити співпрацю з українським оборонно-промисловим комплексом.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся