ДФС запобігла спробі легалізації 42,9 млн гривень у Київській області

ДФС запобігла спробі легалізації 42,9 млн гривень у Київській області
Фото: ДФС запобігла відмиванню 42,9 млн гривень

Заведено кримінальну справу

Співробітниками Міжрегіонального управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби відвернена спроба легалізації 42,9 млн гривень у Київській області. Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Як повідомляється, одне з приватних підприємств області спробувало легалізувати зазначену суму, за допомогою оформлення підроблених документів на надання послуг з фіктивними фірмами. Ці операції були в повному обсязі відображені у податковому обліку приватного підприємства, справили значний вплив на формування податкового кредиту і податкових зобов'язань з ПДВ шляхом внесення в податкову звітність відомостей, що не відповідають дійсності.

За даними фактами в Єдиний реєстр досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочинів, передбачених статтями 190 та 358 КК України.

Нагадаємо, в Угорщині затримали українського митника при спробі перевезти наркотики через кордон.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся