ru ua

Герега закрила виїзне засідання Київради

Секретар Київради Галина Герега закрила пленарне засідання XII сесії Київради VI скликання. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Секретар Київради Галина Герега закрила пленарне засідання XII сесії Київради VI скликання. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Фотогалерея: "Виїзне засідання Київради 24 грудня"

Зазначимо, до порядку денного на сьогодні були включені п'ять проектів рішень. Основні з них стосуються внесення змін до столичного бюджету та програми соціально-економічного розвитку міста.

Зокрема, з державної скарбниці депутати Київради мають намір були перерозподілити 130 млн грн на зарплати бюджетникам, 58,1 млн грн - на надбавки до зарплати медикам і вчителям, а також 41,9 млн грн - на утримання вулично-транспортної мережі (закупівлю пального, піщано-сольової суміші тощо). 419 млн грн спрямовувалася на погашення різниці в тарифах на теплову енергію, послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

Також Київрада мала ухвалити рішення про виділення додаткових коштів для продовження робіт з будівництва та реконструкції каналізаційних колекторів - 16,8 млн грн, продовження робіт з реконструкції просп. Перемоги - 3,7 млн грн, завершення реконструкції покрівель школи та дитячих садків в Оболонському районі - 2,0 млн грн та на реконструкцію дамб мулових полів № 1 та № 2 Бортницької станції аерації - 3,6 млн грн. Також передбачені асигнування з державного бюджету у сумі 47 млн грн для полігону твердих побутових відходів № 5 у с. Підгірці на розширення потужностей системи очищення стічних вод.

Нагадаємо, раніше сьогодні активісти Євромайдану увірвалися до будівлі Солом'янської районної державної адміністрації (РДА) і заблокували засідання Київради. Демонстранти на чолі з народними депутатами Олександром Бригинцем ("Батьківщина") та Ігорем Мірошниченком (ВО "Свобода"), які прибули колоною з Майдану Незалежності, виламали двері і заблокували трибуну у приміщенні райадміністрації.

Позачергова сесія Київради ухвалила у вівторок лише одне рішення - про звернення Київської міської ради до киян. У залі Солом'янської РДА зареєструвалися 66 депутатів Київради.