Геращенко має намір вимагати від ОБСЄ відвідати українських полонених у ОРДЛО

НовиниПолітика    30.07.2017 - 15:32
Фото: Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко (facebook.com/iryna.gerashchenko)
Фото: Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко (facebook.com/iryna.gerashchenko)

Це питання вона підніме на скайп-конференції Мінської групи гуманітарної

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко має намір вимагати від Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) відвідати українських заручників, які знаходяться в полоні у бойовиків. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

За словами Геращенко, завтра в ході скайп-конференції Мінської тристоронньої контактної групи вона підніме питання катувань українських заручників на Донбасі.

"я буду вимагати від координатора ОБСЄ в групі відвідати українських заручників на окупованих територіях, до яких роками не допускають Міжнародний комітет Червоного Хреста та інші міжнародні організації", - заявила Геращенко.

Також вона додала, що вважає неправильним те, що протягом всього часу роботи Мінської групи представник ОБСЄ тільки раз відвідав українських заручників, і бачив лише кількох з них.

"До українських тюрмах всі міжнародні організації мають доступ. А всі факти тортур українців бойовиками повинні бути засуджені як українськими, так і міжнародними судами", - повідомила Геращенко.

Геращенко заявила, що на конференції буде піднята тема тортур українки Людмили Сурженко. Вона також висловила сподівання, що за фактом незаконного змісту і тортур Сурженко бойовиками вже порушено кримінальну справу проти контрольованих Росією бойовиків.

Нагадаємо, раніше повідомлялося,що бойовики самопроголошеної "Луганської народної республіки" затримали та катували українську блогерша Людмилу Сурженко.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top