Геращенко ініціює звільнення судді Галагана, який керував авто у п'яному вигляді

НовиниНадзвичайні події    23.09.2016 - 21:44
Фото: нардеп Антон Геращенко
Фото: нардеп Антон Геращенко

Крім того, нардеп ініціює звільнення судді Людмили Ткаченко, яка виправдала Галагана

Народний депутат Антон Геращенко готує заяву у Вищу кваліфікаційну комісію суддів і Вищу раду правосуддя з вимогою звільнити двох суддів Кропивницького. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Готую заяву у Вищу кваліфікаційну комісію суддів і Вищу раду правосуддя з вимогою розглянути питання про звільнення двох суддів з Кропивницького. 1. Першого - Олексія Галагана, за дії, не сумісні зі статусом судді - втечею від поліцейських після затримання у п'яному вигляді за кермом. 2. Другу - Людмилу Ткаченко, за винесення завідомо неправосудного рішення про зняття всіх звинувачень щодо судді Олексія Галагана, незважаючи на наявність відеозапису, який доводить факт не покори законним вимогам патрульних поліцейських", - написав він.

 

Готую заяву у Вищу Кваліфікаційну Комісію суддів і Вища рада правосуддя з вимогою розглянути питання про ...

Опубліковано Антоном Геращенком 23 вересня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Апеляційний суд Кропивницького прийняв рішення виправдати суддю Олексія Галагана, затриманого за керуванням автомобіля в стані алкогольного сп'яніння.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
ВККСУ продовжила відсторонення Волкової від посади судді ОБСЄ перевірить на відповідність конституційним нормам закон України про статус суддів
On Top