У Генпрокуратурі розповіли, коли передадуть до МКС додаткові документи по Майдану

НовиниПолітика    23.11.2016 - 12:29
Фото: Сергій Горбатюк
Фото: Сергій Горбатюк
ГПУ направила в суд обвинувачення стосовно судді Вищого госпсуду Швеця ГПУ виявила нардепів, які порушили обмеження щодо сумісництва діяльності

За словами Горбатюка, матеріали по Майдану, окупації Криму і подій на Донбасі будуть розглядатися окремо

Генеральна прокуратура України має намір передати у Міжнародний кримінальний суд додаткові матеріали щодо подій Майдану протягом 2-3 місяців. Про це заявив глава департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, повідомляє "112 Україна".

"Я можу відповісти тільки за матеріали, що стосуються подій на Майдані. Протягом двох, максимум трьох місяців, ми плануємо передати додаткові матеріали", - повідомив Горбатюк.

Крім того, він додав, що матеріали по Майдану, окупації Криму і подій на Донбасі будуть розглядатися окремо.

"Поки вони будуть розглядатися окремо, оскільки було два подання ВР, звернення до МКС, щоб поширити юрисдикцію спочатку на розгляд подій на Майдані, потім на анексію Криму і Донбас. Хоча вони спочатку будуть розглядатися окремо, але генпрокурор підкреслював можливий взаємозв'язок між цими подіями", - додав Горбатюк.

Нагадаємо, Верховна Рада України проголосує за ратифікацію Римського статуту за умови ефективного розслідування подій на Майдані, в аннексированном Криму і на окупованому Донбасі.

Читайте в розділі

Спецслужби Молдови затримали найманця, який воював за бойовиків на Донбасі

Рада розгляне зняття недоторканності з Новинського 8 грудня

Рада планує внести зміни в Податковий кодекс для зростання мінімальної зарплати

On Top