ru ua

ФСБ Росії проводить тренінги для журналістів підконтрольних бойовиками видань, - Тимчук

ФСБ Росії проводить тренінги для журналістів підконтрольних бойовиками видань, - Тимчук Фото: Дмитро Тимчук

Учасників тренінгу вчать основним методам ведення інформаційної війни та активізації дезінформації

Федеральна служба безпеки (ФСБ) Російської Федерації проводить тренінги для журналістів підконтрольних бойовикам видань Донбасу. Про це у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"З метою підвищення ефективності дезінформаційно-пропагандистської діяльності підконтрольних терористам ЗМІ, ФСБ РФ організовує тренінги з журналістами з ЛДНР", - написав він.

Зокрема, за інформацією Тимчука подібний тренінг пройшов у Ростові-на-Дону (РФ), де в рамках триденного семінару учасників навчали основним методам ведення інформаційної війни.

Як повідомляється, участь у тренінгу взяли представники медіа та "міністерства інформації" ДНР.

"Участь у семінарі приймали представники підконтрольних терористам ЗМІ - "Голос Республіки", "Кочегарка", "Перший республіканський телеканал ДНР", "Ваш Іловайськ" та ін, а також 5 працівників "міністерства інформації ДНР", -йдеться в повідомленні.

Як наголошується, семінар проводили представники російських пропагандистських ЗМІ - Life (колишній LifeNews), "Росія 24", "Перший канал" (ОРТ), і "Комсомольская правда - Москва".

"Офіційна тема семінару - "Підвищення якості медіаконтенту". Семінар проходив за кураторства ФСБ РФ, з метою доведення до представників ДНР основних методів ведення інформаційної війни та активізації дезінформації", - написав Тимчук.

Оперативні дані групи «Інформаційне Опір». Російсько-терористичні війська на Донбасі продовжують обст...

Опубліковано Dmitry Tymchuk 14 лютого 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бойовики в ході навчань здійснили обстріл окупованих населених пунктів на Донбасі.