Бойовики в ході навчань здійснили обстріл окупованих населених пунктів на Донбасі, - Тимчук

НовиниНадзвичайні події    13.02.2017 - 10:47
Фото: Дмитро Тимчук
Фото: Дмитро Тимчук

Бойовики продовжують обстрілювати позиції ЗСУ, а також цивільні об'єкти на Донбасі

Бойовики в ході навчань обстріляли окуповані населені пункти на Донбасі. Про це у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Як повідомляє Тимчук, бойовики продовжують обстрілювати позиції Збройних сил України, а також цивільні об'єкти на Донбасі.

"Незважаючи на задеклароване російським командуванням "2 АК ЛНР" рішення про припинення з 9 лютого вогню, противник продовжував наносити артилерійські удари як по позиціях Збройних сил України, так і по цивільних об'єктах", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, за інформацією Тимчука, близько 200 обстрілів було зафіксовано в районі населених пунктів Новоолександрівка, Троїцьке, Луганське, Зайцеве, Верхньоторецьке і Водяне.

Крім того, бойовики продовжують збройні провокації на Донбасі.

"Намагаючись залякати місцеве населення на окупованих територіях і сформувати у нього образ ворога в особі ЗСУ, артилерійськими підрозділами 4-й (Алчевськ) і 7-й (Брянка) "окремих мотострілкових бригад" російсько-терористичних військ, а також "окремої артилерийской бригади 2-го АК ЛНР" (Кришталевий) наносилися удари по населених пунктах на тимчасово окупованих територіях: Ірміно, Первомайськ, Жовте, Слов'яносербськ і Суходіл", - йдеться в повідомленні

Як зазначає Тимчук, обстріли населених пунктів на території, контрольованій самими бойовиками, здійснювалися під час проведення навчань артилерійських підрозділів.

 

Оперативні дані групи «Інформаційне Опір». В зоні АТО на Донбасі з боку російсько-терористичних ...

Опубліковано Dmitry Tymchuk 12 лютого 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росгвардія проводить на окупованому Донбасі контррозвідувальні заходи.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Темы: АТО    Теги: Донбас, Тымчук, Новини АТО
On Top