ru ua

Фінансування теракту в метро Санкт-Петербурга здійснювалося з Туреччини, - слідство

Фінансування теракту в метро Санкт-Петербурга здійснювалося з Туреччини, - слідство Фото: теракт в метро Санкт-Петербурга

Один з фігурантів справи про теракт в метро Петербурга в Туреччині особисто отримав фінансові кошти на вчинення злочину

Теракт в метро Санкт-Петербурга фінансувався з Туреччини членами міжнародної терористичної групи. Про це заявила суддя Басманного суду Москви Олена Ленська під час оголошення постанови про арешт десятого фігуранта справи Акрама Азімова, передає ТАСС.

"Згідно з матеріалами справи, Акрам Азімов в Туреччині особисто отримав фінансові кошти на вчинення теракту. Він же займався оформлення фальшивих документів для членів злочинної групи і для їх безперешкодного перетину кордонів", - повідомила суддя.

Вона також додала, що ще один підозрюваний в організації вибуху в Петербурзі Аброр Азімов отримав гроші на вчинення теракту і передав їх виконавцю теракту Акбаржону Джалілову.

Десятий підозрюваний в організації теракту в метро Санкт-Петербурга, Акрам Азімов пробуде під вартою до 3 червня, згідно з рішенням суду в четвер, 20 квітня. У суді підозрюваний не визнав свою провину.

Розшук організаторів теракту триває в різних регіонах Росії, додав слідчий.

Як повідомлялося раніше, вибух стався в петербурзькому метро вдень 3 квітня у вагоні поїзда на перегоні між станціями "Технологічний інститут" та "Сінна площа".

В результаті теракту загинули 14 пасажирів, понад 50 людей отримали поранення. Терорист, який привів у дію вибуховий пристрій, також загинув.

Нагадаємо, суд заарештував брата підозрюваного в організації теракту в метро Петербурга.