ru ua

Суд заарештував брата підозрюваного в організації теракту в метро Петербурга

Суд заарештував брата підозрюваного в організації теракту в метро Петербурга Фото: Акрам Азімов

ФСБ підозрює Акрама Азімова у налагодженні контактів з міжнародними терористичними організаціями

Басманний суд Москви санкціонував арешт до 3 червня Акрама Азімова, підозрюваного у пособництві теракту в метро Санкт-Петербурга. Про це повідомляє РБК.

Зазначають, що Азімов був затриманий 19 квітня за підозрою в теракті і незаконному обороті зброї. При допиті Азімов розповів, що він і його молодший брат, заарештований раніше Аброр Азімов, вчинили дії, які сприяли вибуху в петербурзькому метро. При обшуку у нього вилучили гранату РГД-5 із запалом і мобільний телефон.

Адвокат підозрюваного повідомила, що Азімов вчинив певні дії, котрі слідство пов'язує з терактом, однак свою причетність безпосередньо до теракту затриманий не визнає.

Азімов народився в Джалал-Абаді, але не є громадянином Киргизії, у нього російський паспорт. Він одружений, у нього троє малолітніх дітей, офіційної роботи немає.

"ФСБ підозрює Азімова в тому, що він зв'язав майбутніх організаторів теракту "з емісарами міжнародних терористичних організацій", а також переправляв до Петербурга гроші на підготовку злочину", - зазначають у повідомленні.

Нагадаємо, брат імовірного організатора теракту в метро Петербурга дав свідчення.