У ФБР призначили спецрадника з розслідування втручання РФ у вибори в США

НовиниПолітика    18.05.2017 - 02:38
Фото: Роберт Мюллер став радником в ФРБ з розслідування втручання РФ у політику США
Фото: Роберт Мюллер став радником в ФРБ з розслідування втручання РФ у політику США

Роберт Свен Мюллер був керівником ФБР з 2001 по 2013 роки

Колишній директор ФБР Роберт Мюллер став спецсоветником в розслідуванні впливу РФ на президентські вибори у США. Про це повідомили в Міністерстві юстиції США, передає Reuters.

"Колишній директор ФБР Роберт Мюллер в середу був призначений спеціальним радником в розслідуванні "дій російського уряду щодо впливу на президентські вибори 2016 року і пов'язаних з цим питань", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, Роберт Свен Мюллер був керівником ФБР з 4 вересня 2001 року по 4 вересня 2013 року. Під час його керівництва почалася реформа бюро, в ході якої, зокрема, були посилені підрозділів по боротьбі з тероризмом та збору інформації.

Після цієї реформи, ФБР стало активніше співпрацювати з ЦРУ, а ряд підрозділів ФБР стали підзвітними Директору національної розвідки.

Як повідомлялося раніше, в Білому домі назвали імена кандидатів на посаду директора ФБР після відставки Джеймса Комі.

Так, кандидатами на нового главу ФБР є виконуючий обов'язки голови ФБР Ендрю Маккейб, екс-губернатор штату Оклахома Френк Кітінг, колишній глава офісу ФБР в Балтіморі Річард Макфили, і екс-сенатор Джо Ліберман Джо Ліберман.

Дональд Трамп зустрінеться з ними 18 травня.

Нагадаємо, екс-глава розвідки США назвав відставку Джеймса Комі з поста глави ФБР перемогою Москви.

 

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Керівництво Європейської народної партії підтримує продовження санкцій проти РФ Конгрес США вимагає від ФБР надати записи зустрічей Комі з Трампом
On Top