Євроконтроль проведе аудит Украероруху

Фото: Дмитро Бабейчук (uksatse.ua)
Фото: Дмитро Бабейчук (uksatse.ua)

Підписано угоду про надання підтримки Євроконтролем

Директор Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украерорух) Дмитро Бабейчук і генеральний директор Європейської організації з безпеки аеронавігації Імон Бреннан підписали угоду про надання підтримки Євроконтролем. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу відомства.

Повідомляється, що підтримка буде здійснюватися через проведення зовнішнього оцінювання ефективності системи менеджменту Украероруху.

"Украерорух завжди готовий до новацій та відкритий для будь-яких оцінювань, українських та міжнародних, які підприємство проходить регулярно. У форматі такого аудиту ми будемо взаємодіяти з Євроконтролем уперше. Переконаний, що це дасть можливість підвищити ефективність системи менеджменту Украероруху в контексті вимог Європейського Союзу та Євроконтролю, що застосовуються до провайдерів аеронавігаційного обслуговування. Це важливий етап в історії розвитку підприємства, адже об’єктивність результатів оцінювання найвпливовішої міжнародної організації у сфері аеронавігації не піддається сумнівам", - зазначив Бабейчук.

Як зазначається, в результаті оцінки Євроконтролю буде визначено рівень результативності менеджменту Украероруху за показниками зрілості системи управління безпекою польотів, ефективності витрат, пропускної здатності, виконання польотів і технічного відповідності регламентам Єдиного європейського неба.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що підписана угода між "Украерорухом" та EASA про аудит Ужгородського аеропорту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся