У Єврокомісії заявили, що готові співпрацювати з будь-яким президентом України

П'ятниця 05 квітня 2019 18:30
У Єврокомісії заявили, що готові співпрацювати з будь-яким президентом України
Ілюстративне фото (flickr.com/photosmartinschulz)

Заступник голови генерального директорату з політики сусідства, розширення і переговорів Європейської комісії заявила, що ЄК буде працювати з будь-яким президентом

Європейська комісія готова співпрацювати з будь-яким президентом, незалежно від того, хто переможе на президентських виборах 2019. Про це заявила заступник голови генерального директорату з політики сусідства, розширення і переговорів Європейської комісії Катаріна Матернова, повідомляє "Громадське".

"Неважливо буде Зеленський або Порошенко - ми будемо працювати", - зазначила вона.

За словами Матернової, Зеленського в політичній сфері не знають, у зв'язку з цим особливо повинен бути почутий голос українського громадянського суспільства.

Вона зазначила, що "якщо буде другий термін Порошенко - це все одно дещо інша мобілізація, новий фактор для громадянського суспільства".

Нагадаємо, спецпредставник Держдепартаменту з питань України Курт Волкер заявив, що США будуть співпрацювати з будь-яким президентом України, незалежно від того, хто переможе на виборах. Волкер заявив, що США не підтримують жодного окремого кандидата, а підтримують принципи. Він заявив, що США будуть працювати з будь-яким керівництвом, яке прийде до влади.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся