Якщо ВР не ухвалить закон про вибори до саміту у Вільнюсі, це не погіршить європерспективи України, - Жванія

Народний депутат України, голова парламентського комітету з питань державного будівництва і місцевого самоврядування, член фракції Партії регіонів Давид Жванія заявив, що якщо ВР не прийме до саміту у Вільнюсі євроінтеграційний законопроект про вибори народних депутатів, це не вплине негативним чином на євроінтеграційні перспективи України. Про це Жванія заявив журналістам у парламенті, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ви прекрасно розумієте, що питання стоїть лише стосовно Тимошенко, а ці два закони (про вибори і про прокуратурі), вони так, додатково. Тому як голова комітету я буду стояти на позиції, що вибори - це вибори. Закон про вибори, який ми розглядаємо, що стосується виборів народних депутатів, а вони - через чотири роки. Всі поправки Венеціанської комісії в першому читанні в проекті, який був розглянутий, вони були враховані. Є додаткові дуже правильні пропозиції і поправки, які надходять, і вони всі будуть враховані, і ми вийдемо на законопроект, який буде збалансованим і в принципі буде проект, за яким ми будемо рухатися ще до наступних парламентських виборів", - сказав Жванія.

На питання про те, чи не вплине негативно на підсумки Вільнюського саміту, якщо парламент не прийме найближчим часом законопроект про вибори у другому читанні і в цілому, Жванія зазначив: "(Питання про остаточне ухвалення даного законопроекту до саміту) і не стояло так, що це повинно було бути. Це повинен був бути сигнал..., що за рекомендаціями Венеціанської комісії та інших інституцій..., що парламент враховує всі (рекомендації), крім деяких".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся