ua en ru

ЄС продовжив "кримські" санкції проти Росії

11:37 09.09.2020 Ср
2 мин
ЄС продовжив "кримські" санкції проти Росії Фото: Кремль (pixabay)

Посли Європейського схвалили продовження санкцій проти Росії через анексію Криму. Санкції були продовжені на 6 місяців.

Про це в Twitter повідомив брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк.

У списку санкцій знаходяться 175 чоловік та 44 організації. Їм забороняють видачу віз і заморожують їх активи в ЄС. Також найближчим часом в санкційний списку будуть додані ще 15 чоловік і кілька організацій за будівництво Керченського мосту.

Раніше РБК-Україна писало, що введення санкцій з боку ЄС проти Росії через анексію Криму блокує Кіпр.

За словами міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, такими діями Кіпр намагається захистити свої національні інтереси у зв'язку з недостатньою підтримкою з боку Євросоюзу.

Також РБК-Україна писало, що шість європейських країн підтримали рішення Європейського союзу про продовження санкцій проти Росії через анексію Криму. При цьому самі санкції будуть введені до 23 червня 2021 року.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: