ЄС закликав сторони дотримуватися всіх пунктів мінського меморандуму

Європейський союз закликав сторони конфлікту на Донбасі дотримуватися всіх пунктів мінського меморандуму.

Європейський союз закликав сторони конфлікту на Донбасі дотримуватися всіх пунктів мінського меморандуму. Про це йдеться в заяві Зовнішньої служби ЄС, опублікованому в неділю, 21 вересня.

ЄС привітав підписання мінського меморандуму. "Всі елементи мінського протоколу і цієї угоди тепер повинні бути повністю реалізовані усіма сторонами. Стале припинення вогню залишається ключем до успіху в поточних спробах досягнення стійкого політичного врегулювання на основі поваги суверенітету України та її територіальної цілісності. ЄС готовий підтримати будь-які зусилля, пов'язані з реалізацією цих угод, включаючи, зокрема, в рамках ОБСЄ", - зазначили в ЄС.

"Ми відзначаємо той факт, що припинення вогню досі призводило до значного зменшення рівня насильства, продовження звільнення заручників і прийняття українським парламентом у вівторок законів про амністію і проміжного статусу самоврядування для певних районів Донецької та Луганської областей, в цілях реалізації ключових пунктів мінського протоколу від 5 вересня", - йдеться також у заяві.

Нагадаємо, сьогодні в ОБСЄ заявили, що моніторингова місія негайно приступить до спостереження за реалізацією всіх пунктів мінського меморандуму.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся