Борг споживачів за електроенергію сягнув майже 890 млн гривень

НовиниЕнергетика    20.09.2016 - 21:45
Фото: кияни накопичують борги перед "Київенерго"
Фото: кияни накопичують борги перед "Київенерго"

Борг населення перед "Київенерго" збільшився до 223,6 млн гривень

Заборгованість споживачів столиці за використану електричну енергію перед ПАТ "Київенерго" з початку 2016 року зросла в 1,4 рази і за станом на 1 вересня поточного року склала 889,2 млн гривень. Про це повідомляється на сайті компанії.

Найбільший приріст заборгованості за електроенергію перед компанією продемонстрували підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності, населення, а також підприємства і організації, які фінансуються з державного бюджету. Сумарно заборгованість цих споживачів зросла майже на 245,5 млн гривень і склала майже 660 млн гривень, у тому числі борг "АК "Київводоканал" з початку року виріс на 206,5 млн гривень і склав 375,6 млн гривень.

Мешканці столиці з початку поточного року збільшили заборгованість за спожиту електричну енергію перед "Київенерго" на 25,3 млн гривень до 223,6 млн грн. Збільшення заборгованості відбулося у всіх районах столиці.

Найбільшими боржниками є споживачі Дарницького, Солом'янського та Дніпровського районів. Їх сумарна заборгованість станом на 1 вересня склала 31,8 млн гривень, 25,4 млн гривень і 24,8 млн гривень відповідно.

 

 

 

 

 

Фото: динаміка заборгованості споживачів перед "Київенерго" за категоріями

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" збільшилася до 21,5 млрд гривень.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top