Договір України і США про "відкрите небо" набув чинності

НовиниІнфраструктура    14.01.2016 - 19:13
Фото: Володимир Омелян
Фото: Володимир Омелян

Уряди України і США завершили всі юридичні формальності

Україна і США завершили всі юридичні формальності для вступу в силу договору про "відкрите небо". Про це у Facebook повідомив заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян.

"З сьогоднішнього дня Україна і США є повноцінними партнерами у Відкритому небі! Як повідомило посольство США в Україні, завершені всі юридичні формальності і угода між урядом України і урядом Сполучених Штатів Америки про повітряні перевезення вступила в силу", - повідомив Омелян.

Документом вводяться наступні зміни у повітряному сполученні між Україною та США:

- надається можливість авіакомпаніям обох сторін виконувати польоти з правом п'ятої свободи (право приймати на іноземній території пасажирів, що прямують на територію будь-якої третьої держави, а також адресовані туди ж вантаж і пошту і право висаджувати пасажирів і вивантажувати вантаж і пошту, які направляються з будь-якої території, в країні-подписанте угоди);

- встановлюється довільна частота і ємність повітряних перевезень авіаперевізниками обох сторін;

- дозволяється самостійне наземне обслуговування в аеропортах

Відсьогодні Україна і США є повноцінними партнерами у Відкритому небі!Як щойно повідомило Посольство США в Україні, за...

Опубликовано Volodymyr Omelyan 14 января 2016 г.

Нагадаємо, в липні 2015 року міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський доручив Державній авіаційній службі "відкрити небо" між Україною та іншими країнами на рівні двосторонніх угод.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top