Добродомов допускає участь у президентських виборах

Вівторок 22 травня 2018 12:27
Добродомов допускає участь у президентських виборах
Фото: Дмитро Добродомов (facebook.com-dmytro.dobrodomov)

Добродомов не виключає дострокові вибори

Лідер партії "Народний контроль" Дмитро Добродомов під час зустрічі з мешканцями Львова 21 травня не спростував інформацію про намір висуватися кандидатом в президенти України на виборах 2019 року. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

За словами політика, впродовж наступних двох тижнів українців може очікувати розпуск парламенту, а відтак дострокові вибори.

"Щодо виборів президента, то давайте дочекаємось усі політичні сили, які доєднаються до демократичної опозиції. Через два-три місяці я особисто підтримаю найрейтинговішого кандидата і особисто працюватиму задля його перемоги", – зазначив Добродомов.

Він також повідомив, що не проти  того, щоб до демократичної опозиції доєднувалися "притомні політичні сили".

"З ВО "Батьківщина" ми  провели низку акцій та підготували законопроекти і це стало передумовою нашого спілкування. Наші погляди збігаються щодо депутатської недоторканності, нового виборчого законодавства, закону про антикорупційний суд. Тому наші двері відкриті для усіх дійсно демократичних сил", – підсумував Добродомов.

Як відомо, партії "Народний контроль" та "Громадянська позиція" мають на меті створити спільну політичну платформу "Народна довіра".

Всі новини по виборах президента України 2019 на РБК Україна.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся