ru ua

Для модернізації української ГТС необхідно 3-4 млрд дол., - Продан

Для модернізації української газотранспортної системи на першому етапі необхідно близько 3-4 млрд дол.

Для модернізації української газотранспортної системи (ГТС) на першому етапі необхідно близько 3-4 млрд дол. Про це журналістам повідомив міністр енергетики і вугільної промисловості Юрій Продан (на фото), передає кореспондент РБК-Україна.

"Для того, щоб газотранспортна система в нормальному режимі працювала - вона, щоправда, сьогодні працює в нормальному режимі -необхідно здійснювати заходи з модернізації. Я думаю, на першочерговому етапі необхідно близько 3-4 млрд доларів", - заявив Продан.

За його словами, на даний час немає конкретних пропозицій, у якому вигляді Україна буде співпрацювати з міжнародними партнерами в питаннях модернізації та спільної експлуатації української газотранспортної системи.

Нагадаємо, як заявив вчора прем'єр-міністр Арсеній Яценюк після переговорів з віце-президентом США Джозефом Байденом, Україна готова розглядати питання модернізації ГТС спільно зі США і Євросоюзом.

Раніше Яценюк під час виступу у Верховній Раді заявляв, що ЄБРР і Європейський інвестиційний банк відкриють програму для модернізації української ГТС на суму 308 млн євро.

Як відомо, Кабінет міністрів України не має наміру озвучувати суму оцінки української ГТС.