ua en ru

Україна готова розглядати модернізацію ГТС спільно зі США та ЄС, - Яценюк

Прем'єр зазначив, що Україна готова співпрацювати в найширшому спектрі з американськими та європейськими енергетичними компаніями.

Україна готова розглядати питання модернізації газотранспортної системи (ГТС) спільно зі США і Євросоюзом. Про це на брифінгу сказав прем'єр-міністр Арсеній Яценюк (на фото ліворуч) після переговорів з віце-президентом США Джозефом Байденом (праворуч), передає кореспондент РБК-Україна.

Прем'єр зазначив, що Україна готова співпрацювати в найширшому спектрі з американськими та європейськими енергетичними компаніями. Зокрема, Яценюк наголосив на важливості залучення європейських та американських інвесторів в енергетичний сектор країни.

"У тому числі ми готові розглядати питання загальної експлуатації та модернізації української газотранспортної системи", - сказав Яценюк.

Своєю чергою, Байден запевнив про готовність США співпрацювати з Україною в питаннях енергетики. Зокрема, Штати обіцяють Україні допомогу у скороченні енергозалежності від Росії.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України не буде озвучувати суму оцінки української ГТС. Про це, виступаючи перед народними депутатами, заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан.