ua ru

ЄБРР і ЄІБ відкриють програму для модернізації ГТС на суму 308 млн євро, - Яценюк

ЄБРР і Європейський інвестиційний банк відкриють програму для модернізації української ГТС на суму 308 млн євро.

ЄБРР і Європейський інвестиційний банк відкриють програму для модернізації української ГТС на суму 308 млн євро. Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, виступаючи з трибуни Верховної Ради, передає кореспондент РБК-Україна.

"Модернізація нашого магістрального газопроводу, це спільний проект ЄБРР і Європейського інвестиційного банку - 308 млн євро. Будівництво метрополітену в місті Харкові: протягом 2014 р- 2015 рр. кошти від Європейського інвестиційного банку і ЄБРР в розмірі 300 млн євро", - сказав Яценюк.

Крім того, за його словам, ЄБРР виділила на підтримку реформування оптового ринку електроенергії 70 млн євро.

"Розширення Каховської ГЕС - ми не маємо остаточної цифри, але ЄБРР готовий кредитувати. ЛЕП Луцьк-Тернопіль - це також проект ЄБРР. Розвито мережі електропередач на півдні України - ЄБРР", - сказав Яценюк.

Буде також профінансовано будівництво метрополітену в Дніпропетровську.

"Будівництво метрополітену в Дніпропетровську готовий фінансувати європейський інвестиційний банк - це 152 млн євро. Далі Муніципальна програма в Україні на підтримку місцевого самоврядування - 400 млн євро. Основний кредит щодо кліматичних змін України , це також програма ЄБРР, який має відношення до екології це ще 200 млн євро", - сказав Яценюк.