Deutsche Bank перевірив рахунок Трампа на предмет можливих зв'язків з РФ

Deutsche Bank перевірив рахунок Трампа на предмет можливих зв'язків з РФ
Фото: президент США Дональд Трамп

Перевірка не знайшла жодних доказів зв'язку Трампа з Росією

В Deutsche Bank, який раніше видав кредити президенту США Дональду Трампу на сотні мільйонів доларів, пройшла внутрішня перевірка рахунку президента, щоб з'ясувати, чи є у нього зв'язки з Росією, передає The Guardian.

Deutsche Bank намагався знайти докази того, що нещодавно взяті кредити Трампа могли бути підкріплені фінансовими гарантіями Москви.

Повідомляється, що найближчі родичі президента також є клієнтами Deutsche Bank. Перевірку пройшли рахунки дочки президента Іванки Трамп, її чоловіка Джареда Кушнера, а також матері Кушнера.

Внутрішня перевірка не знайшла жодних доказів зв'язків Трампа з Росією. Відзначено, що на Deutsche Bank чинять тиск, вимагаючи, щоб кредитна організація залучила незалежного аудитора для перевірки відносин банку з Трампом.

Представники Постійної бюджетної комісії конгресу США зазначають, що Deutsche Bank на даний момент знаходиться під спостереженням з боку Міністерства юстиції США.

"Я думаю, що для американського народу важливо знати зв'язки банку з президентом, а також знати чи брала участь Росія у видачі кредитів Трампу", - кажуть у комісії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Кремлі назвали розслідування контактів оточення Трампа з РФ "внутрішньою справою США".

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся