Deutsche Bank може уникнути покарання у зв'язку зі скандалом в Росії

НовиниЕкономіка    06.10.2016 - 09:30
Фото: Deutsche Bank
Фото: Deutsche Bank
Рада сьогодні розгляне питання введення візового режиму з Росією Мадуро зустрінеться з Путіним з питання двосторонньої співпраці

Deutsche Bank розслідує велике відмивання грошей в Росії

Німецький Deutsche Bank, за інформацією Süddeutsche Zeitung, може уникнути покарання у зв'язку зі скандалом в Росії. Про це повідомляє DW.

"Хоча розслідування сумнівних операцій ще триває, Федеральне відомство з нагляду за фінансовим сектором (Bafin), не знайшовши доказів, судячи з усього, обмежиться приписами, націленими на поліпшення ризик-менеджменту", - йдеться в повідомленні.

Разом з тим, представники Bafin і Deutsche Bank відмовилися коментувати дану інформацію.

Наголошується, що британські та американські фінансові органи продовжують займатися розслідуванням так званих "дзеркальних" угод з цінними паперами, які проводив російський Deutsche Bank, що, можливо, дозволило вивести з країни близько 10 млрд доларів російським клієнтам, які потрапили під санкції.

Так, згідно з інформацією Bloomberg, мова йде про рахунки осіб, близьких до російського президента Володимира Путіна, зокрема, братів Аркадія і Бориса Ротенбергов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Великобританія проведе розслідування діяльності Deutsche Bank в Росії. Зазначимо, Deutsche Bank AG визнав, що вперше розслідує значний обсяг підозрілих угод на російському ринку акцій.

Читайте в розділі

Сукупний збиток ТОП-100 держпідприємств зменшився більш ніж в два рази

НБУ на 27 жовтня зміцнив курс гривні до долара до 25,58

Курс долара на міжбанку 26 жовтня знизився до 25,54

On Top