Детективи НАБУ направили до Італії запит про міжнародну допомогу в справі "Київзеленбуду"

Детективи НАБУ направили до Італії запит про міжнародну допомогу в справі "Київзеленбуду"
Іллюстраційне фото (facebook com.zelenbud)

НАБУ цікавлять відомості про вартості продажу компанією Tenax International Srl в 2017 році техніки для комунальних підприємств

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) направили до Італії запит про міжнародну допомогу в справі "Київзеленбуду". Про це йдеться у рішенні Солом'янського районного суду міста Києва, повідомляє "Слово і Діло".

Як повідомляє НАБУ, у 2016-2017 роках "Київзеленбуд" провів відкриті торги із закупівлі техніки для прибирання вулиць та парків. У результаті тендеру переможцями були визнані ТОВ "Клімтехінвест", ТОВ "Технопрофсервіс" і фірма "Скала".

Зазначається, що з ними "Київзеленбуд" уклав договори поставки техніки виробництва італійських компаній, а саме: три машини Tenax Elektra 1.0. 2017 року випуску і чотири машини Tenax Elektra 2.0. 2017 року випуску загальною вартістю 63 млн гривень. Перераховану техніку ТОВ "Клімтехінвест" отримало не у компанії-виробника, а у посередника, зареєстрованого на території Чехії.

Наразі в кримінальному провадженні виникла необхідність в одержанні копій документів, що містять відомості про обставини проведення переговорів і укладення компанією Tenax International S.r.l. контрактів по продажу зазначених машин для прибирання вулиць.

Зокрема, НАБУ цікавлять відомості про вартість техніки, вартості продажу компанією Tenax International Srl в 2017 році аналогічної техніки комунальним (муніципальним) підприємствам інших європейських країн та інших документів.

Зазначається, що суд задовольнив клопотання.

Нагадаємо, що Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло припис Київському міському голові Віталію Кличко стосовно гендиректора "Київзеленбуду" Михайла Наконечного. Припис стосується етичної поведінки та врегулювання конфлікту інтересів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся