Десна - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 0:2)

Десна - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 0:2) Фото: "Десна" - "Динамо"

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію 1/4 фіналу Кубка України

Десна - Динамо. Онлайн-трансляція поєдинку розпочалась на РБК-Україна о 19:00, а дивитися матч можна на телеканалі 2+2. Київське "Динамо" у Чернігові зустрінеться з місцевою "Десною" в рамках 1/4 фіналу Кубка України. На думку букмекерів, найвищі шанси на вихід у наступний раунд у столичного клубу.

29 листопада 19:00
Чернігів, стадіон імені Юрія Гагаріна

Стартові склади команд:

"Десна": Махновський, Мостовий, Чорноморець, Братков, Мельник, Парцванія, Коберідзе, Чепурненко, Олійник, Філіппов, Арвеладзе
Запасні: Шевченко, Жук, Банасевич, Кірієнко, Картушов, Щедраков, Волков

"Динамо": Бущан, Пантич, Піварич, Кадар, Кендзьора, Гармаш, Буяльський, Шапаренко, Шепелєв, Мбокані, Мораес
Запасні: Коваль, Хачеріді, Миколенко, Корзун, Гусєв, Бєсєдін, Русин

Матч завершено 0:1

94 хв. І ГОООЛ на останній хвилині! Буяльський віддав пас на Бєсєдіна, а той на Русина - і Назарій забив другий м'яч для "Динамо"!

93 хв. Тягне час Хацкевич. Ще одна заміна: Корзун замінив Шапаренка.

90 хв. Арбітр додав три хвилини до основного часу.

89 хв. Хороший момент у "Динамо", але Махновський не дав суперникам забити другий м'яч.

85 хв. Кірієнко замінив у складі "Десни" Чорноморця.

83 хв. У "Динамо" Назарій Русин вийшов замість Мораєса.

80 хв. У складі "Десни" заміна: замість Левана Арвеладзе на поле вийшов Олександр Волков.

78 хв. Ох! "Десна" не забиває, пропускає такий момент!

70 хв. Ох який момент у "Десни"!!! Філіпов був на ударній позиції. Олександр не реалізує вихід один на один після пасу Арвеладзе.

69 хв. Тепер заміну робить "Десна": Картушов вийшов замість Олійника.

65 хв. Перша заміна в матчі: Бесєдін змінює Мбокані.

56 хв. Чепурненко завдав удару по воротах "Динамо", але м'яч у руках Бущана.

53 хв. Другий кутовий для "Динамо" також результативно не завершився.

52 хв. Буяльський виконав перший кутовий для "Динамо" в цьому матчі.

46 хв. Пролунав свисток арбітра - другий тайм розпочався! На другу половину гри команди вийшли без замін.

45 хв. Перший тайм завершено, команди пішли на перерву.

45 хв. Арбітр додав дві хвилини до першого тайму.

33 хв. Моментів все менше і менше. "Десна" в основному грає навісами, які ні до чого небезпечного не призводять.

25 хв. Ох! Після удару Чепурненка м'яч пролетів вище воріт киян.

19 хв. Чепурненко забив м'яч у ворота "Динамо" зі штрафного, але арбітр фіксує офсайд.

14 хв. Філіппов знов завдав удару по воротах Бущана - Георгій відбив м'яч правою ногою в падінні, після чого гра перейшла на частину поля "Десни".

7 хв. ГОООЛ забиває "Динамо"!!! Рахунок у матчі відкрив Гармаш, вдало пробивши повз захисника та голкіпера.

5 хв. Тепер Філліпов виконав удар по воротах Бущана, але невдало.

3 хв. І відразу ж перший небезпечний момент біля воріт "Десни". Буяльський бив вже у порожні ворота, але Мельник виніс м'яч з лінії.

1 хв. Під овації стадіону матч розпочався!

- Команди вийшли на засніжене футбольне поле. Лунає гімн України!

- Команди проводять передматчеву розминку.

- Директор стадіону ім. Гагаріна в Чернігові Валерій Чернишов: "Навіть команда арбітрів з Львівської області, переглянувши поле, оцінила його, ну... на хорошу "п'ятірку". Сказали, що як у нас було одне з кращих полів України, так воно і залишилося".

- "Динамо" одягне комплект форми білого кольору (воротар - у жовтому),"Десна" гратиме в темно-синій формі (воротар - у зеленому).

- Колишній нападник "Десни" і "Динамо", а нині гравець дортмундської "Боруссії", Андрій Ярмоленко:

"Коли я грав в "Динамо", то завжди мріяв, щоб у Кубку України нам попалася "Десна", мріяв приїхати в рідне місто на офіційний матч. Але, на жаль, ніяк не виходило - жереб не зводив "Динамо" і "Десну". А як тільки поїхав, відразу ж "Динамо" їде до Чернігова. Це дуже цікавий матч, і шкода, що я не зможу взяти участь в цьому протистоянні".

- Офіційний Instagram "Десни" поділився фото останніх приготувань перед кубковим матчем з "Динамо".

У попередньому і стартовому для себе раунді Кубка України "Динамо" здолало "Олександрію" з рахунком 3:2. "Десна", яка виступає в Першій лізі, стартувала в турнірі зі стадії 1/32 фіналу і провела вже три матчі, здолавши "Прикарпаття" (2:0), "Геліос" (2:1) і "Балкани" (4:0).

"Динамо" після 17 турів йде на другій позиції в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги, а "Десна" в Першій лізі зараз займає п'яте місце.

У складі "біло-блакитних" втрат немає. По одній картці і загроза не зіграти в півфіналі, якщо кияни туди вийдуть, у Дениса Гармаша, Артема Кравця, Євгена Хачеріді та Александара Пантич. Як і раніше в лазареті перебувають Домагой Віда і Дерліс Гонсалес.

У господарів також без втрат. За "гірчичнику" у Луки Коберідзе і Антона Браткова. Відзначимо, в Кубку України футболіст пропускає гру, отримавши два попередження в різних матчах.

В офіційних матчах основні команди "Динамо" та "Десни" поки не перетиналися. Двічі було зіграно товариські матчі, в яких сильніше виявився київський клуб (у 2009 - 1:0 та 2015 - 4:1).

Для "Десни" цей матч - одна з головних подій в історії команди. За словами президента чернігівського клубу Володимира Левіна, в місті виник великий ажіотаж: за перші два дні було розпродано всі доступні на той момент квитки. Загалом на гру зберуться понад 10 тисяч уболівальників з усіх куточків Чернігівщини.

Хоч "Динамо" є явним фаворитом матчу, але це не означає, що "Десна" не готова дати справжній бій супернику.