Депутати Київради заборонили приватизацію книжкового магазину "Сяйво"

Четвер 10 листопада 2011 13:27

Депутати Київ ради прийняли рішення, що забороняє приватизацію комунального підприємства "Міський магазин", яке є балансоутримувачем приміщення муніципального книжкового магазину "Сяйво". За виключення цього об'єкта зі списку об'єктів, які підлягають приватизації проголосували 82 депутати з 104, передає кореспондент РБК-Україна.

Депутати внесли зміни до рішення Київради від 2003 "Про питання приватизації об'єктів права комунальної власності територіальної громади Києва", виключивши згадане КП зі списків об'єктів які підлягають приватизації.
Як зазначила секретар Київради Галина Герега, приватизація цього об'єкта стала неможливою і це підприємство залишиться у власності киян.
Варто зазначити, 28 жовтня 2011 Київрада перейменувала КП "Київський міський центр розвитку рибного господарства" в КП "Київський магазин". Таким чином, було врегульовано питання функціонування книжкового магазину за адресою красноармейка, 6.
Так само депутати не змогли проголосувати за включення "КП Київський магазин" в список об'єктів, які не належать приватизації.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся