ru ua

Справа сина Авакова: в суд прибули кілька десятків невідомих в камуфляжі

Справа сина Авакова: в суд прибули кілька десятків невідомих в камуфляжі Фото: Олександр Аваков (Instagram)

Ілля Ківа заявив, що це "ветерани, які прийшли підтримати Олександра Авакова"

У Солом’янський районний суд Києва прибули кілька десятків чоловіків, одягнених у зелену тактичну форму, деякі з них в балаклавах та масках, передає "Громадське".

За словами колишнього радника міністра внутрішніх справ України Іллі Ківи, вони чекають на суд щодо обрання запобіжного заходу синові міністра Олександру Авакову.

"Це звичайні люди, ветерани, прийшли підтримати Олександра Авакова. Я теж тут", - сказав Ківа.

Самі чоловіки відмовилися спілкуватися з журналістами. "Громадське" зазначає, що вони поводяться агресивно, ховають обличчя й заважають знімати.

Нагадаємо, сьогодні пройшли обшуки у сина міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова - Олександра, пов'язані зі справою про закупівлю рюкзаків для МВС.

У справі про розтрату понад 14 млн гривень детективи НАБУ затримали трьох осіб: колишнього заступника міністра внутрішніх справ України, представника фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків і ще одну приватну особу.

Як уточняє програма журналістських розслідувань "Схеми", крім сина Авакова та колишнього заступника міністра Сергія Чеботаря, затримано й представника фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків Володимира Литвина.