ua en ru

У справі про зґвалтування у Кагарлику можуть з’явитись нові підозрювані

У справі про зґвалтування у Кагарлику можуть з’явитись нові підозрювані Фото: Денис Монастирський (РБК-Україна)

До відповідальності можуть притягнути керівника відділення поліції і свідків-поліцейських

Правоохоронці перевіряють всіх посадових осіб Кагарлицького відділення, які могли бути причетними до зґвалтування і допитів. Мова йде як про керівника відділення, так і про ймовірних свідків злочину серед поліцейських.

Про це після закритого засідання розповів журналістам голова парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський.

За його словами, наразі всіх посадовців відділення, включаючи керівника, перевіряють на відповідність їхніх дій службовим обов’язкам.

"Мова йде про те, чи знав керівник, що у його відділенні здійснюються допити. Попри очевидну відповідь слідство встановлює і найближчим часом надасть таку відповідь", - зазначив Монастирський.

До відповідальності також можуть бути притягнуті поліцейські, які були свідками резонансного злочину.

"Щодо того, чи були вистріли у відділенні і чи були свідки з правоохоронних органів, які бачили цей злочин, але не припинили його. Це також є наступна кваліфікація, це покривання тяжкого та особливо тяжкого злочину, а саме про такий злочин ідеться", - додав нардеп.

Нагадаємо, сьогодні на профільному комітеті нардепи заслухали силовиків щодо подій у Кагарлику та Броварах, а в п'ятницю глава МВС розповість деталі у Верховній раді.

Зґвалтування в Кагарлику сталося 24 травня, двох поліцейських заарештували, ще 60 відсторонили.