ru ua

Навіть прямі переговори з Путіним щодо звільнення Савченко не дають результатів, - Чалий

Навіть прямі переговори з Путіним щодо звільнення Савченко не дають результатів, - Чалий
Навіть прямі переговори з Президентом Росії Володимиром Путіним щодо звільнення української льотчиці Надії Савченко не дають результатів.

Навіть прямі переговори з Президентом Росії Володимиром Путіним щодо звільнення української льотчиці Надії Савченко не дають результатів. Про це заявив заступника глави Адміністрації Президента України Валерій Чалий в ефірі "Шустер Live".

"Так, щодо Савченко... Навіть в прямих переговорах з Путіним, я вам скажу... - не дає результатів", - заявив Чалий.

Нагадаємо, 33-річна Надія Савченко - старший лейтенант, штурман-оператор вертольота Мі-24 3-го окремого полку армійської авіації Повітряних сил Збройних сил України. Під час антитерористичної операції на Донбасі брала участь в якості добровольця батальйону "Айдар". При цьому залишалася діючим офіцером ВСУ. Брала участь у боях біля селища Металіст під Луганськом, де потрапила в полон терористів 18 або 19 червня. 8 липня стало відомо, що Савченко знаходиться під вартою в Росії в слідчому ізоляторі Воронежа. Російські влади інкримінують Савченко причетність до загибелі на сході України двох журналістів Всеросійської держтелерадіокомпанії - Ігоря Корнелюка і Антона Волошина.

Захист української льотчиці Савченко має намір домагатися для своєї підзахисної статусу военнопленной.