Чиновники подаватимуть електронні декларації з 1 вересня, - Корчак

НовиниПолітика    18.08.2016 - 11:51
Фото: Корчак розповіла, коли чиновники почнуть подачу електронних декларацій
Фото: Корчак розповіла, коли чиновники почнуть подачу електронних декларацій
Запуск е-декларування в тестовому режимі може стати контрпродуктивним, - ЄС Насиров має намір подати електронну декларацію про доходи у вересні

Тим самим будуть виконані зобов'язання України перед міжнародними партнерами

Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування подаватимуть електронні декларації про доходи з 1 вересня. Про це сьогодні на спільному засіданні комітетів ВРУ з питань запобігання і протидії корупції та з питань інформатизації і зв'язку заявила голова НАЗК Наталія Корчак, передає кореспондент РБК-Україна.

"Сьогодні ми прийняли рішення на засіданні НАЗК про внесення змін до деяких рішень НАЗК що стосуються функціонування Єдиного державного реєстру декларацій, і сьогодні ми рішення опублікуємо і з того моменту, як воно буде заюстовано, суб'єкти декларування будуть подавати уже декларацію з 1 вересня 2016 року", - заявила Корчак.


Вона зазначила, що тим самим будуть виконані зобов'язання України перед міжнародними партнерами.

"Ми провели ряд зустрічей з ПРООН, - це та міжнародна організація, яка профінансувала даний проект, - і ми дійшли одностайного розуміння у тому, щоб НАЗК у найкоротші терміни (сьогодні ми будемо приймати це рішення) стала повноцінним володільцем програмного продукту з усім технічним описом і специфікацією - це та документація, яка у нас була відсутня", - повідомила голова НАЗК.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко доручив Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України (у співпраці з ПРООН) до 31 серпня доопрацювати перші три модуля програмного забезпечення Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Читайте в розділі

ОПОРА повідомила про перші порушення на місцевих виборах у двох областях

У Румунії проходять парламентські вибори

Юнкер виступив проти зупинення переговорів про вступ Туреччини в ЄС

On Top