БЮТ скликає позачергове засідання ВР на 14 січня, - А.Кожем'якін.

Фракція Блоку Юлії Тимошенко ініціює скликання позачергової сесії Верховної Ради України на 14 січня 2010 р. Про це заявив перший заступник голови фракції Андрій Кожем'якін, повідомляє прес-служба блоку.

Як сказав народний депутат, фракція БЮТ ініціювала позачергове скликання на 13 січня з єдиним питанням у порядку денному: прийнятті законопроекту, який би унеможливив застосування масових фальсифікацій. "Однак Партія регіонів продемонструвала надзвичайну спритність і першими зареєструвала постанову про скликання позачергової сесії 13 січня", - зауважив А.Кожем'якін. За його словами, "позачергове засідання, яке скликала ПР - це фарс і дармове виборче шоу. Адже до порядку денного було внесено понад 70 питань, які не є актуальними і які не можна вирішити протягом одного дня".

 "Злорадство окремих представників Партії регіонів, з приводу того, що вони першими скликали позачергове засідання на 13 січня цілком очевидне, вони вважають, що їм вдалося заблокувати прийняття закону, який би заборонив Партії регіонів фальсифікувати вибори. Тому окремі "регіонали" не можуть приховати своєї радості на грані істерики", - зазначив народний депутат.

"Я хочу заспокоїти представників з Партії регіонів, хто вже святкує "велику перемогу". Наша фракція візьме участь у засіданні парламенту 13 січня. Водночас, фракція БЮТ вже ініціювала скликання позачергової сесії на четвер, 14 січня. І в цей день буде розглянуто законопроект, який буде чітко регламентувати процедуру голосування виїзними скриньками і внесення виборців до виборчих списків", - сказав А.Кожем'якін.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся