Буданов про вирішальну битву РФ: хочуть встигнути до Великодня, але нічого у них не вийде
Фото: керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов (gur.mi.gov.ua)
Глава української військової розвідки Кирило Буданов заявив, що росіяни посилено готуються до вирішальної битви, яка розгорнеться на сході країни, намагаючись встигнути до Великодня. Він додав, що в окупантів нічого не вийде.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву Буданова в ефірі загальнонаціонального телемарафону.
"Росіяни готуються до вирішальної битви, вони дуже сильно поспішають, тому що вони дуже обмежені в часі, вони дуже хочуть встигнути отримати хоч якусь тактичну перевагу і справжні тактичні досягнення, які зможуть показати як певною мірою виграш Росії в цій "операції". Вони поспішають до Великодня", - сказав глава військової розвідки.
За його словами, у росіян нічого не вийде, вони не встигнуть і Україна вистоїть. Буданов додав, що у окупантів можливі тимчасові тактичні перемоги.
"У нас багато місць, де деякі населені пункти переходять з рук в руки по 2-3 рази на добу. У Вербну неділю їм нічого не заважає здійснювати криваві вбивства, до Великодня вони хочуть встигнути завершити величезне кровопролиття і будуть продовжувати його далі", - уточнив він.
Нагадавши, США мають намір прискорити доставлення Україні боєприпасів для підготовки до битви на Донбасі.
Зазначимо, сьогодні президент України Володимир Зеленський заявив, що віддавати Донбас заради закінчення війни з Росією ніхто не збирається.
Війна Росії проти України йде 53-й день. Про ситуацію на фронтах і в регіонах - у текстовому онлайні РБК-Україна.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Перемога буде за нами! Слава Україні!