ua en ru

Британська розвідка назвала новий напрямок наступу російських військ

Британська розвідка назвала новий напрямок наступу російських військ Фото: у Харкова російським військам вдалося трохи просунутися (facebook.com.MOD.mil. rus)

Російська армія сконцентрувала свої зусилля навколо Сєвєродонецька. Крім того, їй вдалося трохи просунутися біля Харкова.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство оборони Великобританії в Twitter.

"Основними оперативними зусиллями Росії залишається наступ на Сєвєродонецьк на Донбасі. Її західна група військ, ймовірно, вперше за кілька тижнів трохи просунулася на харківському напрямку", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, за даними Міноборони Британії, в минулі вихідні бій навколо Сєвєродонецька продовжував бушувати. У найближчі місяці форсування річок, ймовірно, стане одним з найбільш важливих визначальних чинників в ході війни.

Ключова 90-кілометрова Центральна ділянка російської лінії фронту на Донбасі лежить на захід від річки Сіверський Донець.

Для досягнення успіху на нинішньому оперативному етапі наступу на Донбасі Росії доведеться або проводити амбітні флангові дії, або проводити штурмові форсування річок, вважають у британській розвідці.