Британія збільшить тренувальну допомогу Україні

НовиниПолітика    09.09.2016 - 05:40
Фото: Степан Полторак зустрівся з міністром оборони Великої Британії Майклом Феллоном
Фото: Степан Полторак зустрівся з міністром оборони Великої Британії Майклом Феллоном
Глави МЗС Великобританії і Польщі підтримали збереження санкцій проти РФ Великобританія не піде на компроміс щодо суверенітету України

Наступного року 5 тис. українських військовослужбовців пройдуть підготовку за стандартами НАТО

Велика Британія планує в кілька разів збільшити обсяги тренувально-дорадчої допомоги Україні. Про це заявив державний секретар з питань оборони Великої Британії Майкл Феллон на зустрічі з міністром оборони України Степаном Полтораком у Лондоні, передає прес-служба Міноборони.

"Наступного року 5 тис. військовослужбовців України пройдуть підготовку за стандартами НАТО - це нова мета тренувальної місії Великої Британії в Україні", - зазначив Феллон.

Міністр оборони України висловив вдячність Великобританії за всебічну підтримку України в протидії російській агресії та зокрема за роботу інструкторів, які вже підготували понад 2500 військовослужбовців Збройних сил України за різними напрямками.

Зазначається, основною темою зустрічі були напрями подальшої співпраці в оборонній сфері між Британією та Україною.

Зокрема, під час переговорів сторони домовилися оперативно адаптувати всебічну підтримку Великої Британії до потреб Збройних сил України.

Нагадаємо, глава Пентагону Ештон Картер і міністр оборони України Степан Полторак підписали угоду про співпрацю у військовій сфері.

Читайте в розділі

ОБСЄ сподівається на швидке вирішення проблеми з подачею води в ЛНР

Ренці офіційно подав у відставку з поста прем'єр-міністра Італії

Мін'юст закликає Раду прийняти закон про спецконфіскацію до 2017

On Top