ru ua

У Бразилії поліція розігнала протести сльозогінним газом: у натовпі були діти й люди похилого віку

У Бразилії поліція розігнала протести сльозогінним газом: у натовпі були діти й люди похилого віку Фото: у Бразилії поліція розігнала протести сльозогінним газом (twitter.com/Gta8BmWCvHRlEnu)

У Бразилії поліція розігнала акцію протесту сльозогінним газом. У натовпі протестуючих проти нового закону про землю були діти і люди похилого віку.

ОМОН застосував сльозогінний газ і гумові кулі для розгону групи корінних жителів, які протестували у вівторок біля будівлі конгресу в Бразилії. Люди виступили проти закону, який обмежує їхні права на землю.

У натовпі протестувальників були діти і люди похилого віку. Вони бігли в укриття в результаті розгону, багато, кашляючи, пробиралися крізь хмари газу.

При цьому голова комітету Біа Кічіс і прихильник президента Жаіра Болсонару, заявив у Твіттері, що протестувальники "атакували камеру" і поранили трьох поліцейських стрілами. Також провладне видання повідомляє, що одному поліцейському потрібна була медична допомога.

Закон, який підтримали в Конгресі, спрямований на обмеження прав корінних народів на землю, яка залишалася незайнятою в 1988 році. Він також спрямований на відкриття охоронюваних земель корінних народів для комерційного сільського господарства та видобутку корисних копалин.

"Цей законопроект являє собою історичну невдачу і набрав силу при Болсонару, який заохочує знищення прав перших народів Бразилії", - сказав Алмір Суруї, вождь племені і глава Parlaindio.