ru ua

Боррель обговорив з Блінкеном нарощування російських військ біля кордонів України

Боррель обговорив з Блінкеном нарощування російських військ біля кордонів України фото: Жозеп Боррель (Віталій Носач, РбК-Україна)

Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель провів бесіду з держсекретарем США Ентоні Блінкеном. Серед питань дипломати торкнулися стягування російських військ до українського кордону.

Високий представник ЄС із закордонних справ і заступник голови Єврокомісії Боррель і держсекретар Блінкен висловили глибоку стурбованість з приводу триваючого великого нарощування російських збройних сил на кордонах України та незаконно аннексованому Криму.

Сторони також говорили про продовження спільної роботи по стабілізації ситуації в Афганістані й обмінялися думками про триваючу кризу в Ефіопії. Обидва торкнулися ситуацію в Ірані та стан дискусій про повернення Спільного всеосяжного плану дій щодо іранської ядерної програми до повної реалізації.

"Високий представник і держсекретар Блінкен домовились продовжити спільну роботу над цими та іншими пріоритетами та проблемами зовнішньої політики та безпеки", - сказано в повідомленні ЕBC.