Болгарські спецслужби затримали 5 німців, які мали намір приєднатися до ІДІЛ

НовиниНадзвичайні події    21.04.2017 - 17:49
Фото: ІДІЛ
Фото: ІДІЛ

Один із затриманих - неповнолітній

У Болгарії спецслужби затримали п'ятьох громадян Німеччини, які мали намір приєднатися до терористичного угруповання "Ісламська держава" за підозрою в підтримці терористичної організації. Про це в п'ятницю, 21 квітня, повідомило болгарське державне агентство національної безпеки ДАНС, передає Deutsche Welle.

Вони були затримані на кордоні Болгарії з Туреччиною. У заяві наголошується, що затримані "проявили ознаки, що свідчать про їхню готовність приєднатися до міжнародної терористичної угруповання "Ісламська держава", і "представляли небезпеку для національної безпеки Болгарії".

Повідомляється, що всі п'ятеро громадян ФРН перебували в поїзді, що слідував з Бухареста в Стамбул, незважаючи на те, що в їх відношенні діяла видана німецькими правоохоронними органами заборона на виїзд. Один з чоловіків подорожував за чужими документами.

Підкреслимо, що затримання відбулося ще в середині квітня, проте болгарські спецслужби повідомили про це лише 21 квітня.

Відзначимо, що четверо з п'яти вже вислані за межі Болгарії. П'ятий затриманий знаходиться у країні. Оскільки йому ще немає 18 років, він буде перебувати під наглядом місцевої влади до тих пір, поки за ним не приїдуть його батьки.

Нагадаємо, раніше в Туреччині затримали 49 осіб, яких підозрюють у співпраці з терористичною організацією "Ісламська держава".

On Top