Бойовики обстріляли з мінометів "Кугуар" з українськими прикордонниками, - ДПС

НовиниНадзвичайні події    09.09.2015 - 14:19
Фото: бойовики обстріляли броньовик прикордонників у зоні АТО
Фото: бойовики обстріляли броньовик прикордонників у зоні АТО

Унаслідок обстрілу тимчасово призупинено пропуск через пункти "Бугас" та "Березове"

Бойовики сьогодні, 9 вересня, обстріляли з мінометів "Кугуар", в якому пересувалися українські прикордонники. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державної прикордонної служби (ДПС).

"Сьогодні російсько-терористичні війська здійснили мінометний обстріл прикордонного наряду, який ніс службу в районі населеного пункту Новотроїцьке Донецької області. Прикордонники на автомобілі "Кугуар" прямували на один з контрольних постів для подальшого несення служби. Під час руху, в районі перехрестя доріг Новотроїцьке-Докучаєвськ-Березовий, почався мінометний обстріл. Одна з мін вибухнула поруч з транспортним засобом, однак броня захистила всіх прикордонників, які перебували в автомобілі", - йдеться в повідомленні.

При цьому сам бронетранспортер "Кугуар" був пошкоджений осколками від вибуху міни.

Фото: бойовики обстріляли авто прикордонників

Повідомляється, що через мінометний обстріл був тимчасово припинений пропуск осіб та транспортних засобів через контрольний пункт "Бугас" і на посту "Березове", які знаходились неподалік від місця обстрілу.

Нагадаємо, сьогодні в АПУ заявили, що в цілому відносне затишшя в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) триває вже 10 днів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top